Pasidaryk pati: druska voniai

Kas gali būti geriau nei valandėlė praleista karštoje vonioje, vartinėjant žurnalą, klausantis ramios muzikos ir mėgaujantis nuostabiu vonios druskos skleidžiamu aromatu...

Siūlome druską voniai pasidaryti pačioms - puikiai žinosite, kokius ingredientus naudojate, nebijosite dėl galimų alergijų ar abejotinos kokybės cheminių medžiagų, galėsite pasirinkti jums labiausiai patinkantį kvapą.

Jums reikės:
1 puodelio epsom druskos (dar vadinama magnio druska);
0,5 puodelio sodos;
10 lašų mėgiamo eterinio aliejaus (arba po 5 lašus dviejų rūšių aliejaus, pavyzdžiui, puikiai dera gaivus eukaliptas ir šildančios levandos);
2 šaukšteliai alyvuogių aliejaus.

Viską supilkite į polietileninį maišelį, išleiskite orą, suriškite ir per maišelį gerai sumaigykite pirštais, kad viskas tolygiai pasiskirstytų. Galite laikyti tame pačiame maišiuke arba perpilkite į dailų stiklainiuką, kurį galite padekoruoti.

Voniai reikia naudoti šaukštą su kaupu tokios druskos.
Tai ne tik puikus būdas pasimėgauti ramiu vakaru, bet ir šauni dovana mylimai mamai, sesei ar draugei - tereikia paruoštą druską sudėti į dailų indelį.
 

Susiję straipsniai

Kaip drėkinti namų orą be drėkintuvo?

Šildymo sezono metu namuose pastebimai nukrenta drėgmės lygis. Sausas oras kenkia odai, gali tapti alergijų, astmos, sinusito priežastimi.

Kaip vaikams išrinkti žaidimų aikštelę?

Žaidimų aikštelės padeda vaikams būti fiziškai aktyviems ir mėgautis turiningu laisvalaikiu: jie gali bėgioti, šokinėti, laipioti, suptis ir t. t.

Kaip išsirinkti sofą turint mažų vaikų? Kriterijai, apie kuriuos nepagalvojame

Sofa – vienas esminių namų baldų. Jei turite mažų vaikų ir kaip tik nusprendėte keisti sofą, tobulo baldo paieškos gali nemenkai išvarginti.