Kaip prisiversti sportuoti (3)

Kaip prisiversti sportuoti nėštumo metu.

Kad sportas yra sveikata žino kiekvienas. Pati turbūt esi girdėjusi, kad sportuojančios moterys geriau jaučiasi nėštumo metu ir dažnai pagimdo lengviau. Gera žinia yra ta, kad „sportuoti“ visai nereiškia, kad turi kelias valandas lieti prakaitą treniruoklių salėje. Tai gali būti ir tiesiog pasivaikščiojimas mieste ar parke. Tačiau, jei iki šiol aktyviai nesportavai arba apskritai nesi aktyvaus gyvenimo būdo šalininkė, gali būti sunku pradėti daryti net ir tokius paprastus dalykus. Jei taip ir yra, išbandyk šiuos metodus:

 • Užsirašyk į grupinius užsiėmimus. Greičiausiai susirasi ten naujų draugų (tiksliau, draugių), o mintis, kad jos tikisi tave ir vėl pamatyti, stiprins tavo pareigos jausmą.;
 • Dažnai mintis, kad esi sumokėjusi abonentinį mokestį, būna pakankama motyvacija nueiti į sporto klubą. Tad gal vertėtų tokį įsigyti.
 • Galbūt turi bičiulę, su kuria norėtum praleisti daugiau laiko ir jai visai patiks reguliarūs pasivaikščiojimai parke ar mieste? Tuo pačiu ir paplepėsite. Gali pakviesti pasivaikščioti ir savo brangiausiąjį – išsyk nušausite du zuikius: pajudėsite ir pabūsite kartu.
 • Jei neturi šuns, gal kuris iš kaimynų ieško, kas pavedžiotų jų augintinį?
 • Tvarkydama kasdienius reikalus, stenkis kiek galima daugiau vaikščioti pėstute. Kai turi tikslą (ar užduotį), vaikščiojimas nebeatrodo toks nuobodus.
 • Turėk sportinius batelius ir aprangą po ranka (pavyzdžiui, automobilyje): kai tik atsiras ūpas ar pasitaikys proga, visuomet būsi pasiruošusi.
 • Ant lapo ar į darbo kalendorių užsirašyk tikslus (pavyzdžiui, nueiti pėstute į darbą). Iš pradžių labai didelių tikslų neužsibrėžk, nes sekinantys užsiėmimai palieka nemalonius prisiminimus, ir kitą kartą bus sunkiau prisiversti. Verčiau pradėk nuo mažesnių ir po truputį juos didink, neužmiršdama padėti pliusiuko prie įvykdyto plano!

O dabar svarbiausias žingsnis: tuojau pat išsirink bent vieną iš pasiūlytų metodų ir padaryk nors nedidelį žingsnį jo įgyvendinimui. Pavyzdžiui, jei nusprendei visuomet su savim turėti sportinius batelius ir aprangą, dabar pat atsistok ir susikrauk juos į krepšį. Arba įsirašyk į kalendorių rytdienos užduotį, jei pasirinkai paskutinį punktą. Neleisk sau atidėti šio svarbaus dalyko dar vienai dienai!

Naujausi komentarai

 1. BegteMars prieš 1 m.

  Paprasčiausias, bet ne pigiausias būdas, tačiau LABAI man asmeniškai pasiteisinęs ir veikiantis jau daugiau nei metus - nusipirkti Apple Watch laikrodį ir kasdien vykdyti planą. T. y. sudeginti 520 kalorijas tokiu būdu užpildant visus "žiedus" (judėjimo, kalorijų bei stovėjimo). Jei dieną turiu mažai laiko pasivaikščiojimams, vakare privaloma treniruotė, nes tikslas - būtinai užpildyti 520 cal žiedą, nesvarbu kaip - ar vaikštant, ar bėgiojant ar treniruojantis. Jei kažkurią dieną žiedas neužpildomas, viskas vėl skaičiuojasi iš naujo, nelieka tęstinumo. Man asmeniškai tai puiki motyvacija.

 2. bali
  bali prieš 1 m.

  O kažin ne apple yra kazkokiu atitikemu? android?

 3. BegteMars prieš 1 m.

  bali parašė:
  O kažin ne apple yra kazkokiu atitikemu? android?

  Yra Gear fit, bet daug elementaresnė apyrankė - laikrodis. Aš labai norėjau pasikeisti telefoną į kito gamintojo, deja dėl laikrodžio negaliu to padaryti. Geresnių atitikmenų niekaip kol kas neradau...