žvaigždėbevardė
PHILIPS oro drėkintuvas su „NanoCloud“ technologija

Aš vis dar negaliu patikėti, kad turiu būtent šį PHILIPS oro drėkintuvą su "NanoCloud" technologija!

Drėkintuvo dairėmės jau senai, nes gyvenam name, kuris reikalauja daug nuolatinio šildymo, todėl labai apsidžiaugiau, kai sužinojau, kad galėsiu išbandyti šį oro drėkintuvą.

Labai svarbu tai, kad šis oro drėkintuvas drėkina natūraliai pernešdamas vandens molekules ir neperneša bakterijų, nes namuose auga mažas vaikas. Tik pradėjus mergytei kosėti ar ateinant slogytei įjungiu drėkintuvą ir atrodo net lengviau vaikas prakvėpuoja, todėl šiuo metu aš beveik visada laikau jį įjungtą.

Man visada buvo labai įdomu kiek drėgmės yra mūsų miegamajame, nes kūrenant krosnį atsikeldavom nepailsėję nuo sauso ir kaitraus oro, o dar labiau pavargę ir nepailsėję. Dabar drėgmės lygis visada yra vienodas, nes drėkintuve drėgmės lygis palaikomas automatiškai nusistačius norimą drėgmės lygį.

Jis yra nesunkus, todėl lengvai pernešamas į kitą namų vietą, labai patogus ir labai paprasta drėkintuvą papildyti vandeniu, tiesiog įpili vandens atidarius dangtį ir VISKAS! O kaip žinoti kada jam trūksta vandens? Ogi bakeliui ištuštėjus jis pats perspėja ir išsijungia automatiškai.

PHILIPS oro drėkintuvas su „NanoCloud“ technologija

Mums miegant viename kambaryje su vaiku labai patogu, kad jis neskleidžia jokio garso. Jis tikrai nepalieka jokių dėmių ar vandens ant paviršių!

Vienintelis minusas tas, kad nustačius aukštesnį drėgmės lygį minimaliai atsivėsina kambarys, nors gal kaip tik čia pliusas, nes nereikia taip dažnai vėdinti kambarį ir laikyti atidarytą langą? Manau šis aparačiukas labai pravers karštą vasaros dieną, kai kambaryje norėsis gaivaus oro.

Kadangi labai mėgstu baltą ir pilką spalvą namų interjere man labai lengvai jis prisitaikė ir nereikėjo galvoti kur bus jo vieta.

Namuose be žmonių dar gyvena katė ir triušis, nuo kurių karts nuo karto tikrai randama jų plaukų, todėl šis drėkintuvas padeda greičiau juos "surinkti" nei nosytės.

Šis drėkintuvas išpildė visus mano lūkesčius su kaupu, nemaniau, kad oro drėkintuvas gali turėti tiek daug funkcijų. 5 žvaigždutės iš 5.

Testuotojų vertinimai

Orynete
2018-11-28
PHILIPS oro drėkintuvas su „NanoCloud“ technologija
Mažiausias drėgmės lygis buvo miegamajame - 35. Tad dabar profilaktiškai, kasdien, jame darbuojasi gražuolis „NanoCloud'as Skaityti visą

kamilemerkelyte19977 parašė:
    Kur galima ju rasti?

Pagooglinkt ir rasit. Praktiškai visose elektronikos prekiu parduotuvese arba internetu

[email protected] parašė:
    Nuvežėm į garantinį sakė negrąžins pinigų. Žodžiu dar kartą nupirkom filtrą, db pilsiu virintą vandenį, matysiu kaip bus.

O ka jie sako kodel filtras smirda?

3. tuktuk@
    [email protected] prieš 4 mėn.

jele parašė:
    O ka jie sako kodel filtras smirda?

Ijungė durnių ir nieko nesako...tipo aparatas ne brokuotas, o jūs jau darykit kaip norit.

[email protected] parašė:

O jus i garantini vežėt?

5. tuktuk@
    [email protected] prieš 4 mėn.

Na pilu tik virintą vandenį, ir neprarūgsta, jau 3sav, išvalau kas savaite filtrą. Tai db daug geriau.🍑🌿
    O vasarą manau nenaudosim.

Noriu įvertinti daiktą: