Bandelės su saulėgrąžomis

Ingredientai: Ruginiai miltai - 2 stiklinės, Vanduo - 0.5 stiklinės, Mielės - 1 valgomasis šaukštas, Druska - 1 žiupsnelis, Cukrus - 1 žiupsnelis, Svogūnas - 1 vienetas, Aliejus - 1 valgomasis šaukštas, Saulėgrąžos - 100 gramai.

Padarykite miltuose duobutę, supilkite į ją vandenį, sudėkite mieles, druską, cukrų ir užmaišykite tirštą tešlą. Uždenkite ir palaikykite šiltije vietoje apie 1 valandą. Svogūną sutarkuokite ir sumaišykite su aliejumi, sudėkite šį mišinį į tešlą, pridėkite miltų (tiek, kad tešla neliptų prie rankų). Formuokite bandeles, sudėkite į skardą, įspauskite į bandelių vidurį saulėgrąžų ir kepkite vidutinio karštumo orkaitėje apie pusvalandį.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.