Brokolių ir bulvių sriuba

Ingredientai: Aliejus - 1 valgomasis šaukštas, Svogūnas - 1 vienetas, Česnakas - 1 vienetas, Bulvės - 2 vienetai, Miltai - 1 valgomasis šaukštas, daržovių sultinys - 200 mililitrai, Pienas - 200 mililitrai, Brokoliai - 200 gramai.

Puode įpylus aliejaus apkepti smulkintą česnaką ir svogūną. Pridėti smulkintas bulves, druską, miltus, pipirus. Į puodą supilti sultinį ir pieną. Viską troškinti 20 min. Sudėti brokolius ir virti dar 10 min.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.