Daržovių apkepas su jautiena

Ingredientai: Jautiena - 1 kilogramas, Paprika - 3 vienetai, Pomidorai - 3 vienetai, Morkos - 2 vienetai, Svogūnai - 2 vienetai, Fermentinis sūris - 300 gramai, Majonezas - 250 gramai, Druska - 1 žiupsnelis, Kmynai - 1 žiupsnelis, Petražolės - 1 žiupsnelis.

Supjaustykite mėsą vidutinio dydžio gabaliukais, pamuškite, pabarstykite druska ir mėgstamais prieskoniais, apkepkite aliejuje. Sudėkite į troškintuvą. Ant viršaus dėkite stambiai tarkuotas morkas, užberkite kmynų ir petražolių. Aptapkite majonezu, išdėliokite žiedais supjaustytą papriką, plonais griežinėliais supjaustytą svogūnų sluoksnį, ant viršaus - griežinėliais supjaustytų pomidorų sluoksnį, vėl svogūnus, papriką ir vėl svogūnus. Kiekvieną sluoksnį, išskyrus svogūnų, pabarstykite tarkuotu sūriu. Svogūnų sluoksnius ištepkite majonezu. Sūdykite kiekvieną sluoksnį, bet po truputį. Alyvuoges perpjauite pusiau ir sudėkite ant apkepo viršaus. Kepkite 190 laipsnių temperatūros orkaitėje apie 20-25 min.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.