MijaMew

Prisiregistravo: 2015.03.08 (3 m.)
Miestas Vilnius

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. Valstybės remiamas būsto kreditas Parašė prieš: 3 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 mėn.
  2. Vaikų sanatorijos Parašė prieš: 3 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 3 mėn.
  3. Mokykla vaikui su raidos sutrikimais, autizmu Parašė prieš: 4 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 mėn.
  4. Vaikučiai su klausos aparatais Parašė prieš: 11 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 19 val.
  5. Darbo biržos siūlomi kursai Parašė prieš: 1 m. | Paskutinis atsakymas prieš: 5 mėn.

Sukurtos temos

1. Mokykla vaikui su raidos sutrikimais, autizmu Sukurta prieš: 4 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 2 mėn.
  2. Baha kauliniai klausos implantai Sukurta prieš: 1 m. Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.
  3. 1.8 metų vaikutis pats nevaikšto Sukurta prieš: 2 m. Paskutinis atsakymas prieš: 2 m.