MijaMew

Prisiregistravo: 2015.03.08 (3 m.)
Miestas Vilnius

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. Valstybės remiamas būsto kreditas Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 d.
  2. Vaikų sanatorijos Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  3. Mokykla vaikui su raidos sutrikimais, autizmu Parašė prieš: 2 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 sav.
  4. Vaikučiai su klausos aparatais Parašė prieš: 9 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 3 val.
  5. Darbo biržos siūlomi kursai Parašė prieš: 11 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 3 mėn.

Sukurtos temos

1. Mokykla vaikui su raidos sutrikimais, autizmu Sukurta prieš: 2 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 2 sav.
  2. Baha kauliniai klausos implantai Sukurta prieš: 12 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 11 mėn.
  3. 1.8 metų vaikutis pats nevaikšto Sukurta prieš: 2 m. Paskutinis atsakymas prieš: 2 m.