Garbanotos selkirkreksų katės

Katinėliai jau seniai siaučia internete - žmonės dalinasi mielomis nuotraukomis ir nusijuokti priverčiančiais vaizdeliais, o įdomios išvaizdos ar linksmo būdo katės netrukus tampa tikromis superžvaigždėmis. Šįkart visas pasaulis susižavėjo garbanotomis katėmis.


Puriomis garbanomis pasipuošusios katės priklauso Selkirkreksų veislei. Ši veislė atsirado visai neseniai. 1987 m. JAV neveislinių kačių vadoje aptikta garbanoto kailio katytė. Ją priglaudė persų kačių veisėja Jeri Newman. Garbanota katytė gavo Miss DePesto vardą. Suaugusi ji buvo sukryžminta su persų veislės katinu ir atsivedė šešis garbanotus mažylius. Taip prasidėjo išskirtinės Selkirkreksų veislės istorija.

Šiandien ši veislė populiari JAV, tačiau Europoje beveik nežinoma. Selkirkreksai vertinami ne tik dėl įdomios išvaizdos, bet ir dėl puikaus charakterio. Šios katės labai draugiškos, mielos ir švelnios, mėgsta visuomet būti su žmogumi, labai myli vaikus, su jais mielai žaidžia. Jos puikiai sutaria su kitais gyvūnais, yra aktyvios ir linksmos.

Susiję straipsniai

Pagrindiniai patarimai, kuriuos būtina žinoti naujam šuns šeimininkui

Parsinešti namo pūkuotą padarėlį – miela ir malonu. Bet neverta pamiršti, kad tai gali būti nemenkas išbandymas tiek jums, tiek gyvūnui, tiek šeimai.

Ką daryti, jei šuo bijo vaiko?

Vaikas ir šuo – puikus tandemas. Jei sąlygos tinkamos, jie gali užmegzti stiprią, tvirtą ir ilgalaikę draugystę.

Dažniausios apželdinimo klaidos ir kaip jų išvengti

Atšilus orams dažnam iš mūsų, kuriam patinka kurti ir formuoti savo aplinką, kyla noras pakeisti sodo ar aplinkos erdvę, papuošti ją.