Kaip palengvinti slogą kūdikiui?

Reklaminis partnerio turinys
Tėtis servetėle šluosto slogą savo vaikui LightField Studios | Shutterstock.com

Kūdikiui sloga pasireiškia gana dažnai, ir ji sukelia daug nerimo naujiems tėvams. Iš tiesų tai – nepatogumas, kurį patiria tiek kūdikis, tiek jo tėvai. Sloga kūdikiams gali atsirasti dėl kelių priežasčių, tačiau yra keletas būdų, kaip ją palengvinti.

Sloga kūdikiui atsiranda dėl įvairių priežasčių

Dažnai ji yra virusinės infekcijos, pavyzdžiui, peršalimo ar gripo, simptomas. Be to, kai kuriems kūdikiams gali atsirasti sloga dėl alergijos tam tikriems aplinkos faktoriams, pavyzdžiui, dulkių erkutėms ar alergenams, kurie patenka į orą.

Slogos simptomai kūdikiui gali būti įvairūs

Pagrindiniai simptomai – dažnas čiaudėjimas, sunkus kvėpavimas, užkimimas, nuolatinis nosies trynimas ir pablogėjęs apetitas. Šie simptomai gali labai apsunkinti tiek kūdikio, tiek tėvų gyvenimą.

Kaip palengvinti slogą kūdikiui?

Svarbu užtikrinti, kad kūdikis gautų pakankamai skysčių, nes tai padeda skystinti gleives ir palengvina jų išsiskyrimą. Kitas būdas palengvinti slogą kūdikiui – naudoti oro drėkintuvą jo miegojimo aplinkoje. Tai taip pat padeda išlaikyti oro drėgnumą ir palengvina kvėpavimą vaikui.

Fiziologinis tirpalas arba „QUIXX Baby“ lašai

Norint palengvinti kūdikiui slogą, yra keletas veiksmingų priemonių. Pirmiausia galite naudoti fiziologinį tirpalą arba „QUIXX Baby“ lašus, kad išvalytumėte nosį nuo gleivių ir pagerintumėte kvėpavimą pro nosį. Šį natūrali medicinos priemonė gali būti naudojama mažylių nosies priežiūrai ir higienai nuo pat pirmosios gyvenimo dienos.

Sloga kūdikiui pasireiškia dažnai

Dažniausiai šis negalavimas nereikalauja specifinio gydymo. Tačiau jei sloga išlieka ilgiau nei kelias savaites arba yra labai sunki, visada patariama pasitarti su šeimos gydytoju arba pediatru, kad būtų išvengta galimų komplikacijų. Vaistus vartoti galima tik pasitartus su gydytoju ar vaistininku. Netinkamai vartojami vaistai gali pakenkti sveikatai. Apsaugodami vaiką nuo infekcijos ir stebėdami jo būklę, galite padėti kūdikiui greičiau įveikti šį nepatogų simptomą.