Kaukė greitesniam plaukų augimui

Dauguma merginų ir moterų norėtų puikuotis ilgais ir sveikais plaukais, tačiau, nežino, kaip to pasiekti. Siūlome išbandyti plaukų kaukę, kuri ne tik skatina plaukų augimą, juos stiprina.

Pirmą mėnesį darykite tokią kaukę kas antrą dieną, o po to – kartą ar du per mėnesį (galėsite kaitalioti su kitomis kaukėmis). Jau labai greitai pastebėsite, kad pridygo daug naujų plaukų, o senieji nustojo slinkti.

Jums reikės:

  • Garstyčių miltelių ir cukraus. Garstyčios pasižymi šildomuoju poveikiu, dirgina svogūnėlius ir gerina kraujotaką, o tai skatina plaukų augimą.
  • Koalino (baltojo molio). Baltasis molis gana dažnai naudojamas šampūnams – jis efektyviai kovoja su riebalų pertekliumi ir pleiskanomis, puikiai stiprina trapius ir nusilpusius plaukus, tinka netgi jautriai odai.
  • Medaus. Medus kosmetologijoje naudojamas labai plačiai – tai unikali priemonė, kuri tinka bet kokiam plaukų tipui, ir turi šimtus naudingų medžiagų. Jis stiprina plaukus, padeda atkurti jų struktūrą, suteikia jiems žvilgesio ir elastingumo.
  • Alyvuogių aliejaus. Iš esmės vietoje jo galima naudoti bet kokį augalinį aliejų. Jie nepakeičiami gydant nusilpusius ir pažeistus plaukus bei galvos odą.
  • Spiritinio arba vandeninio ramunėlių antpilo. Ramunėlės – populiari plaukų priežiūros priemonė, padedanti atsikratyti lūžinėjimo, sausumo. Jos gerai stimuliuoja plaukų augimą, suteikia šilko švelnumo ir žvilgėjimo, kovoja su pleiskanomis.

Paruošimas: 1 arbatinį šaukštelį garstyčių miltelių sumaišykite su arbatiniu šaukšteliu cukraus (kuo jo daugiau, tuo labiau degins garstyčios). Tada įpilkite 3–4 šaukštus augalinio aliejaus, 1 šaukštą medaus ir 1 šaukštą ramunėlių antpilo. Viską gerai išmaišykite, įdėkite baltojo molio – tiek, kad išeitų kremo konsistencijos masė. Jeigu ji išėjo per tiršta, galima įpilti truputėlį vandens.

Prieš plovimą ištepkite sausus plaukus šia kauke ir įtrinkite ja šaknis. Užsimaukite maišelį ir apsivyniokite rankšluosčiu. Kaukė turi deginti. Kai taps nepakenčiama, nuplaukite šiltu vandeniu, o tada galite naudoti šampūną. Paprastai laikyti patartina nuo 15 iki 40 minučių. Pirmą kartą nepersistenkite, nes galite nusideginti galvos odą.

Susiję straipsniai

Dizaineriai pataria: turėdami šiuos daiktus savo spintoje, visada atrodysite stilingai

Tam, kad atrodytume jaunatviškai, unikaliai ir stilingai, nebūtina turėti pilnos drabužinės daiktų. Užtenka kelių, bazinių.

PATARIMAS: augindami mažylį verčiau atsilikime nuo mados

Nuo pat vaiko gimimo iš visų pusių jaučiamas spaudimas turėti naujausius prietaisus, gražiausią lovytę, geriausią vežimėlį ir tobulą nešynę.

Atrodote vyresnė? Galbūt darote šias stiliaus klaidas?

Norite atrodyti jaunatviškai ir stilingai bei versti aplinkinius spėlioti, koks iš tikrųjų jūsų amžius? Visa tai – labiau nei įmanoma!