Keksas su kriaušėmis ir riešutais

Ingredientai: Cukrus - 0.66 stiklinės, Kiaušiniai - 2 vienetai, Kefyras - 0.5 stiklinės, Krakmolas - 1 valgomasis šaukštas, Sviestas arba margarinas - 115 gramai, Miltai - 1.5 stiklinės, Kepimo milteliai - 1.5 arbatinio šaukštelio, Kriaušės - 2 vienetai, K.

Išplakite kiaušinius, cukrų, vanilinį cukrų, sudėkite minkštą sviestą, vėl išplakite. Supilkite kefyrą, išplakite. Sudėkite laužytą (bet ne tarkuotą) šokoladą ir nuluptas kubeliais supjaustytas kriaušes. Paskiausiai įmaišykite miltų, krakmolo ir kepimo miltelių mišinį. Kepkite 180 laipsnių temperatūros orkaitėje apie 35 minutes.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.