Kiaulienos kepsnys su grybais

Ingredientai: Neriebi kiauliena - 500 gramai, Kiaušiniai - 3 vienetai, Grybai - 150 gramai, Česnakas - 3 skiltelės, Druska, Pipirai - 1 žiupsnelis, Krapai, petražolės - 1 sauja.

Kiaušinius kietai išvirkite. Grybus taip pat apvirkite pasūdytame vandenyje. Tuomet kiaušinius ir grybus smulkiai supjaustykite, įspauskite į masę česnako, dėkite smulkiai kapotų krapų, petražolių. Pagal skonį berkite pipirų, druskos. Mėsos gabaliuką nuplaukite ir nusausinkite, ištrinkite trupučiu druskos, pipirais, mėgiamais prieskoniais. Centre įpjaukite pakankamai gilią įpjovą ir į ją prikiškite grybų įdaro. Kepsnį apsukite siūlu, sutvirtinkite. Kepkite iki 200 laipsnių pagal Celsijų įkaitintoje orkaitėje apie valandą. Patiekite supjausčius riekelėmis. Patiekalas skanus tiek karštas, tiek šaltas.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.