Laimėkite Dr. BROWN'S prizus! (333)

Reklaminis partnerio turinys

Dovanos! Dovanos! Dovanos!

Kalėdiniai žaidimai tęsiasi ir šį kartą kviečiame dalyvauti bei laimėti DR. BROWN'S prizus!

O jei norite įsigyti DR. BROWN'S produktų jau dabar - www.herba.lt, įvedus nuolaidos kodą darzelis, taikoma papildoma 10% nuolaida net ir toms prekėms, kurios jau yra su nuolaida. Nuolaidos kodas galioja iki 2019.12.31.

DR. BROWN'S žaidimo prizai:

Šeši DR. BROWN'S rinkiniai, kuriuos sudarys vienas pasirinktas DR. BROWN'S OPTIONS+ ™ Anti-colic buteliukas ir  DR. BROWN'S kramtukas LOOP.

  • DR. BROWN'S OPTIONS+ ™ Anti-colic  buteliukai: mažas buteliukas plačiu kakleliu, didelis buteliukas plačiu kakleliu, mažas buteliukas siauru kakleliu arba didelis buteliukas siauru kakleliu. Pakuotėje: 1 buteliukas su vidine oro cirkuliacijos sitema, 1 žindukas (nuo 0 iki 3 mėn.), valymo šepetėlis. Laimėjus prizą ir nurodžius vaiko amžių, DR. BROWN'S atstovai papildomai pridės pakaitinius žindukus, atitinkamam amžiui. OPTIONS+ yra pirmasis buteliukas augantis kartu su vaiku. Jis gali būti naudojamas su oro cirkuliacijos sistema arba be jos. Naudodami buteliuką su vidine oro cirkuliacijos sistema padedate savo vaikui išvengti žarnyno problemų, maistas lengviau virškinamas bei geriau įsisavinami vitaminai.
  • DR. BROWN'S kramtukas LOOP sukurti siekiant nuraminti ir paguosti mažylį dantukų dygimo metu. Kramtant kramtukas veikia anesteziškai, malšina skausmą. Daugiau informacijos apie DR. BROWN'S LOOP kramtukus rasite www.herba.lt/kramtukas

Kaip dalyvauti žaidime?

Komentaruose apačioje parašykite, kurį DR. BROWN'S OPTIONS+ ™ Anti-colic buteliuką norėtumėte laimėti?

Kaip rinksime laimėtojus?

  1. Žaidimas vyksta 2019.12.17 – 12.29 dienomis.
  2. 2019.12.30 burtų keliu išrinksime 6 nugalėtojus, kuriuos paskelbsime komentaruose apačioje bei su jais susisieksime asmenine žinute TD paskyroje.
  3. Jei per žinutėje nurodytą laiką nugalėtojas neatsilieps, į jo vietą bus traukiamas kitas laimingasis.
  4. Keisti savo nuomonę, kurį buteliuką norite laimėti, galite tiek kartų, kiek norite, tačiau burtų traukime dalyvauja tik paskutinis komentaras.

Naujausi komentarai

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.