Morkų ir obuolių keksiukai

Ingredientai: Miltai - 280 gramų, Avižiniai dribsniai - 80 gramų, Kepimo milteliai - 2 arbatiniai šaukšteliai, Muskato riešutas (maltas) - 0.5 arbatinio šaukštelio, Cinamonas - 0.5 arbatinio šaukštelio, Cukrus (geriau rudasis) - 150 gramų, Kiaušiniai - 2 .

Miltus, avižinius dribsnius, kepimo miltelius, visus prieskonius sumaišykite. Atskirame inde kiaušinius išplakite su cukrumi, supilkite pieną ir aliejų, perplakite. Dalimis, kaskart gerai permaišant įmaišykite miltų mišinį. Galiausiai įmaišykite sutarkuotus obuolius ir morkas. Galima tarkuoti tiek smulkiai, tiek stambiau. Sudėkite į popieriniais krepšiukais išklotą keksiukų skardelę ar į silikonines formeles. Kepkite iki 180C įkaitintoje orkaitėje apie 20 min. iki kol pakils ir bus rusvi, patikrinkite dantų krapštuku. Į tešlą papildomai galima įmaišyti smulkintų riešutų, džiovintų vaisių (ypač tinka abrikosai), razinų.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.