Obuolių pyragas su šokoladu

Ingredientai: Miltai - 200 gramai, Sviestas - 100 gramai, Cukrus - 50 gramai, Kiaušiniai - 2 vienetai, Vanduo - 1 valgomasis šaukštas, Obuoliai - 4 vienetai, Šokoladas - 100 gramai, Neriebi grietinėlė - 150 mililitrai, Kepimo milteliai - 0.5 arbatinio šauk.

Išsukite minkštą sviestą, beveik visą cukrų, šaukštą vandens ir 1 trynį. Suberkite persijotus miltus ir kepimo miltelius, išminkykite tešlos gumulą ir padėkite pusvalandžiui į šaldytuvą. Kepimo formą patepkite riebalais ir išklokite iškočiota tešla, pabarstykite tarkuotu šokoladu. Išplakite baltymą ir likusį kiaušinį su pora šaukštų cukraus ir grietinėle. Išdėliokite ant šokolado nuskustus ir supjaustytus obuolius be sėklalizdžių, užpilkite paruošta mase ir kepkite 180 laipsnių orkaitėje 40 minučių. Atvėsinkite ir patiekite.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.