Omletas su sūriu ir pomidorais

Ingredientai: Kiaušiniai - 5 vienetai, Svogūnas - 0.3 vieneto, Pomidoras - 1 vienetas, Pienas - 60 mililitrai, Šoninė (ar kita mėsa) - 50 gramai, Avokadas - 0.5 vieneto, Sūris - 1 gabalas.

Išplakite kiaušinius, įmaišykite pieno ir atidėkite į šalį. Mėsytę, svogūną ir pomidorą supjaustykite kubeliais, o avokadą - riekelėmis. 4-5 minutes apkepkite svogūną ir mėsytę. Ištirpinkite nedidelėje keptuvėje šiek tiek sviesto, supilkite pusę plakinio, sudėkite pusę pomidoro, mėsytės ir svogūno. Pamaišykite ir kepkite ant vidutinio stiprumo ugnies, kol iškeps. Kai kiaušinienė bus beveik iškepusi, apverskite, pabarstykite tarkuotu sūriu ir kepkite dar apie 30 sekundžių. Išimkite į lėkštę ir perpjaukite per pusę. Uždėkite avokado ir pabarstykite pipirais. Lygiai taip pat paruoškite antrą omleto porciją.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.