Paprikos su vištienos įdaru

Ingredientai: Paprika - 3 vienetai, Vištienos krūtinėlės filė - 2 vienetai, Ryžiai - 0.5 stiklinės, Kiaušiniai - 1 vienetas, Batonas - 1 riekė, Konservuoti kukurūzai - 2 valgomieji šaukštai, Druska - 1 žiupsnelis, Kario prieskoniai - 1 žiupsnelis, Vanduo -.

Mėsą sumalkite, suberkite ryžius, kukurūzus, įmuškite kiaušinį, įdėkite piene išmirkytą batono riekelę, pabarstykite druska ir prieskoniais, išmaišykite. Paprikų viršų nupjaukite, išimkite sėklas, į vidų įberkite truputį druskos ir įdėkite įdaro. Į gilią skardą įpilkite vandens, aliejaus ir sudėkite paprikas. Kepkite vidutinio karštumo orkaitėje apie 25 min. Patiekite su majonezu ir virtais ryžiais.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.