PHILIPS oro drėkintuvas su „NanoCloud“ technologija (testuotojų atranka) (373)

PHILIPS oro drėkintuvą HU4803/01 su „NanoCloud“ technologija

Prasidėjo šildymo sezonas, reiškia, pradedame ir oro drėkintuvų sezoną - o kaip be jų?

Tad šį kartą dvi TD testuotojos turės galimybę išbandyti ir parašyti savo nuomonę apie PHILIPS oro drėkintuvą HU4803/01 su „NanoCloud“ technologija (po testavimo drėkintuvas lieka testuotojai).

Ką apie PHILIPS oro drėkintuvą sako gamintojas?

„NanoCloud“ technologija. Šis PHILIPS oro drėkintuvas turi trijų etapų pažangią garinimo sistemą su „NanoCloud“ technologija:

  • 1 etapas: įtraukdamas sausą orą drėkintuvo filtras sulaiko stambias daleles, pvz., žmonių ar gyvūnų plaukus ir dulkes.
  • 2 etapas: pažangi garinimo sistema su „NanoCloud“ technologija drėkina orą į jį išleisdama vandens molekules be bakterijų ar kalkių.
  • 3 etapas: drėkintuvas stabiliu greičiu pučia malonų, sveiką, drėgną orą, namuose nesukurdamas rūko.

Drėkina natūraliai ir neperneša bakterijų. „NanoCloud“ oro drėkinimo procesas yra visiškai natūralus, nenaudojant jonų, ozono ir cheminių medžiagų. Ore paskleidžiami ne smulkūs vandens lašeliai, o vandens molekulės, kurios yra per mažos pernešti bakterijas – tyrimai rodo, kad naudojant šią technologiją bakterijų ore būna net 99% mažiau nei naudojant ultragarsinius drėkintuvus.

Nepalieka šlapių dėmių ir baltų nuosėdų. Ore paskleidžiamos vandens molekulės yra lengvos, todėl ilgai išsilaiko ore ir tolygiau pasiskirsto visoje patalpoje, ant baldų ir grindų neatsiranda "balučių" ar kieto vandens paliktų baltų kalkių nuosėdų dėmių.

Drėgmės lygis palaikomas automatiškai. Jums tereikia nustatyti norimą oro drėgmės lygį (40%, 50% ar 60%) ar automatinį režimą, kitkuo pasirūpins PHILIPS drėkintuvas.

Paprastas ir patogus naudoti. Lengvai nustatomas laikmatis ir oro drėgmės lygis, kurį kontroliuoja skaitmeninis jutiklis. Oro drėkintuvo konstrukcija yra minimalistinė, todėl lengva ne tik papildyti vandens bakelį, bet ir išvalyti prietaisą. Automatiškai perspėja, kada reikia papildyti bakelį, o bakeliui ištuštėjus, drėkintuvas išsijungia automatiškai.

Techniniai PHILIPS oro drėkintuvo duomenys:

  • Rekomenduojamas patalpos plotas: 25 m²
  • Drėkinimo galingumas: 220 ml/h
  • Vandens bakelio talpa: 2 l
  • Veikimo laikas: 8 val.
  • Oro kokybės jutiklis (-iai): Drėgmės jutiklis
  • Triukšmo lygis: 26 db tyliuoju režimu
  • Įtampa: 220-240 V.

Kaip tapti PHILIPS oro drėkintuvo testuotoja?

Jei norite išbandyti šį oro drėkintuvą, komentaruose įrašykite kodinį žodį „NanoCloud“. Iš užsiregistravusių iki 2018-11-05 atrinksime dvi testuotojas.

Kadangi šį kartą testuojame pakankamai brangius daiktus ir turime juos tik du, bent vieną iš drėkintuvų patikėsime testuoti narei, jau dalyvavusiai testavimuose ir atsiuntusiai savo atsiliepimą apie bandytą produktą.

Taigi, jei norite išbandyti ir aprašyti savo įspūdžius – registruokitės komentaruose po šiuo straipsniu :) 

Naujausi komentarai

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.