Pikantiškos salotos „Tulpė“

Ingredientai: Kiaušiniai - 4 vienetai, Fermentinis sūris - 100 gramai, Majonezas - 4 valgomieji šaukštai, Vyšniniai pomidorai - 15 vienetai, Česnakas - 3 skiltelės, Krapai ar petražolės - 1 pundelis, Svogūnų laiškai - 5 vienetai.

Ruošiame pikantiškas salotas: kietai virtus kiaušinius sutarkuojame, sumaišome su tarkuotu sūriu, jeigu mėgstate aštriau, tai galite įberti pipirų, paskaniname kapotais krapais ar petražolėmis (jeigu turite), įspaudžiame česnako ir sumaišome su majonezu. Pomidorus įpjauname (per pusę ir dar per pusę, lyg dalintumėte į keturias dalis, bet iki galo nepjaukite), atsargiai išpjauname likusią kietąją kotelio dalį ir mažu šaukšteliu ar peilio galiuku išskobiame sėklas. Pomidorus įkemšame pikantiškomis salotomis. Dedame į lėkštę ir pridedame svogūnus - tulpių kotelius. Vietoj svogūnų galima naudoti krapų ar petražolių kotus, plonai atpjautus salierų kotelius. Pomidorus galima įkimšti ir kitokiomis, smulkiai pjaustytomis, nebiriomis salotomis.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.