Rytietiškai marinuotas jautienos šašlykas

Ingredientai: Jautienos išpjova - 1.5 kilogramo, Sojos padažas - 0.5 stiklinės, Česnakas - 6 skiltelės, Tarkuotas imbieras - 1 valgomasis šaukštas, Rudasis cukrus - 2 valgomieji šaukštai, Sezamų aliejus - 2 valgomieji šaukštai, Ryžių actas - 1 valgomasis š.

Jautieną supjaustykite stambokais, pailgais gabaliukais. Česnaką labai smulkiai supjaustykite, įmaišykite tarkuotą imbierą, sojos padažą, ryžių actą, sezamų aliejų, suberkite rudąjį cukrų, pagardinkite čili. Gautą marinatą užpilkite ant mėsos ir gerai ištrinkite. Viską sudėkite į gilesnį indą arba į tvirtą maišelį. Mėsą marinuokite bent 4 valandas arba pernakt. Marinuotą mėsą suverkite ant iešmų ir kepkite virš karštų žarijų. Ryškaus skonio šašlykai puikiai tinka su ryžiais, lengvomis salotomis.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.