Ryžių ir morkų kotletai

Ingredientai: Česnakas - 2 skiltelės, Morkos - 2 vienetai, Virti kiaušiniai - 3 vienetai, Kiaušinis žalias - 1 vienetas, Ryžiai - 200 gramai, Svogūnas - 1 vienetas, Džiūvėsėliai - 1 valgomasis šaukštas.

Virtus kiaušinius ir morkas smulkiai sutarkuokite, svogūną susmulkinkite ir pakepinkite. Ryžius išvirkite, kad nebūtų birūs. Pagal skonį įdėkite prieskonių, česnako. Viską sumaišykite, įberkite žalumynų ir, jei norite, truputį tarkuoto parmezano. Dubenėlyje suplakite žalią kiaušinį. Drėgnomis rankomis iš ryžių masės formuojame kotletus, pavillgykite plakinyje, pavoliokite džiūvėsėliuose ir apkepkite.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.