Salotos „Pinti batukai“

Ingredientai: Bulvės - 4 vienetai, Lydytas sūris riekelėmis - 1 pakelis, Rauginti agurkai - 2 vienetai, Kiaušiniai - 3 vienetai, Virta jautiena - 200 gramai, Actas - 0.25 stiklinės, Vanduo - 0.25 stiklinės, Svogūnas - 1 vienetas, Majonezas - 200 gramai.

Sumaišykite actą, vandenį ir truputį cukraus, pamirkykite šiame mišinyje pjaustytą svogūną 20 minučių. Agurkus ir jautieną supjaustykite kubeliais. Kiaušinius išvirkite, atvėsinkitem nulupkite, supjaustykite, sumaišykite su nuspaustu svogūnu, agurkais, jautiena ir majonezu. Bulves išvirkite, atvėsinkite, nulupkite, stambiai sutarkuokite, iš šios masės formuokite batukus. Supjaustykite juostelėmis sūrį ir "apipinkite" batukus. Sudėkite įdarą, papuoškite žalumynais.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.