Senoviškas rusiškas sultinys

Ingredientai: Jautienos faršas - 500 gramai, Vanduo - 2 litrai, Svogūnas - 1 galva, Sviestas - 1 valgomasis šaukštas, Petražolės - 1 saujelė, Krapai - 1 saujelė, Bulvės - 6 vienetai, Kiaušiniai - 1 vienetas, Juodieji pipirai - 0.2 arbatinio šaukštelio, Dru.

Jautienos faršą išmaišyti su prieskoniais: pipirais, druska, prieskoniais jautienai. Įmušti kiaušinį, įpilti sviesto, smulkiai sukapotą svogūną ir gerai išmaišyti. Petražoles ir krapus sukapoti. Į verdantį vandenį dėti suformuotus mėsos kukuliukus. Pavirti 10 min. ir sudėti supjaustytas bulves, žalumynus, nepamirškite įberti prieskonių sriubai. Virti dar apie 10-15 min.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.