Ligeikienė Daina

Įstaigos, kuriose dirba:
Šiauliu apsk.ligoninė, Moters ir vaiko klinika (akušerijos ir ginekologijos sk.)
Architektų g. 77, LT- 78170, Šiauliai
Skyrius: Ginekologijos skyrius

Atsiliepimai

Smalleasy prieš 2 mėn.

rafaelo parašė:
    O sendien idomu kuri dirba? 🤔 kazkaip nepaklausiau registraturoj.

Balciuniene dirba treciadieniais popiet su visom moterim o penktadieniais su nestukem

2. ViJan
    ViJan prieš 2 mėn.

O man Ligeikienė nekažką... vienai mano draugei “nustatė” negimdinį nėštumą, sakė, reiks išvalymo. Ta nulėkė pas kitą gydytoją, kad irgi patvirtintų. Ir ką... “negimdinis” nėštumas tuoj eis į pirmą klasę 🙂 Kitai draugei be jokių tyrimų pareiškė, kad ji negalės turėti vaikų, o bet tačiau sėkmingai dvi panelytės auga
    Man pačiai vis susidarydavo vaizdas, kad ji tik stengiasi kuo greičiau pro duris išgrūsti, o ne ramiai išklausyti, pakonsultuoti ir į klausimus atsakyti. Aš pati jos atsisakiau, kai visiškai nusivyliau ja, kaip žmogumi. Pirmas nėštumas, ateinu pirmam rimtesniam echo. Žirniukui 9 savaitės. Pažiūri vienaip, kitaip... sako “Hm, kažkaip širdelės negirdžiu.”. Ir viskas! Mano pačios širdis kulnuose, atrodo, tuoj nualpsiu, vyras dar bando kažko klaust, o ji, demonstratyviai lydėdama link durų : “Tai jūs dabar dar nebijokit, gal vėliau girdėsim, ateikit po savaitės” Rimtai??? Žmonės laukia savo pirmojo kūdikio, tu jiems tėški, kad negirdi širdutės ir net nepaaiškinusi nei kaip, nei kas, pasiūlai nebijot? Fantastika!
    Ir kai po visko... jau praradusi savo vaikutį (buvo nesivystantis) aš atėjau pasitikrinti, ji man, visiškai palūžusiam žmogui, kažkodėl labai piktai pasakė “Čia nereikia ieškot priežasčių, taip būna. Tyrimus skiriam tik po trečio persileidimo”. Laimei, dar dviejų nesivystančių patirti neteko, jau kitas nėštumas baigėsi laimingai, bet... čia jau ne ponios Ligeikienės nuopelnas 🙂

3. Rafaelo prieš 2 mėn.

Smalleasy parašė:

Tai vadinasi sendien dirbs Ligeikiene 😊

4. _Ema
    _Ema prieš 2 mėn.

rafaelo parašė:
    O kaip del echoskopiju? Ar lyti pasako, ar tyli ir tik pasako jog viskas gerai?
    Zadu eiti tik echoskopijai, be konsultacijos. Jau 30 saw o dar lyties nezinom...

Kekvienu vizitu darydavo echo, žiūrėdavo ar viskas gerai. Ji niekada nesako kokia lytis, jei nėra 100proc įsitikinusi. Man pasakė18 savaitę. Mano švogierka visą nėštumą pas ją lankėsi, tai irgi tik geriausiai žodžiai aš asmeniškai tikrai neturiu nusiskundimų. Gyvendama Kaune dar pora kartų važiavau pas ją, kad apžiūrėtų.

5. pančiu
    pančiu prieš 2 mėn.

Lankausi pas Ligeikiene, viskuom labai patenkinta. Į klausimus atsako, jei reikia ko skambinu, visada atsiliepia kai gali, arba perskambina. Ėjau 18sav skanui tai 95% dave dėl lyties. Pradžiai paklausė tik ar norim žinot, ar tegul buna staigmena.