Pasidaryk pati: 3 šveitiklių lūpoms receptai

Šaltis ir vėjas, o taip pat ir kaitri saulė bei karštis yra didžiuliai mūsų odos priešai. Jautrios lūpos nukenčia ypač stipriai - jos džiūna, ima skilinėti, praranda natūralų raudonį. Siūlome jas atgaivinti ir namuose pasigaminti vieną iš trijų (arba visus!) puikių šveitiklių. Jūsų lūpos bus sveikos, putlios ir gundančios!


1. Kokosų aliejaus ir medaus šveitiklis lūpoms

Jums reikės:
1 šaukšto kokosų aliejaus;
1 šaukšto medaus;
2 šaukštelių cukraus;
1 šaukštelio drungno vandens.

Pirmiausiai sumaišykite kokosų aliejų ir medų, tuomet įmaišykite cukrų ir vandenį. Trupučiu šveitiklio išsitepkite lūpas, jas švelniai, sukamaisiais judesiais, pačiais pirštų galiukais masažuokite porą minučių. Šveitiklio likučius nusiplaukite vandeniu.

2. Putlinantis cinamoninis šveitiklis lūpoms

Jums reikės:
2 šaukštų rudojo cukraus;
1 šaukštelio alyvuogių aliejaus;
1 šaukštelio medaus;
1 šaukštelio malto cinamono.

Visus ingredientus labai gerai sumaišykite. Gautą košelę švelniai įtrinkite į lūpas, pamasažuokite ir nuplaukite. Šveitikliui naudojamas cinamonas natūraliai paputlins lūpas, suteiks joms rausvumo.

3. Vaisinis šveitiklis lūpoms

Jums reikės:
1 šaukšto cukraus;
1 šaukšto vynuogių kauliukų aliejaus (galima pakeisti kitu šalto spaudimo aliejumi);
1 šaukšto kivių arba braškių minkštimo.

Cukrų įmaišykite į aliejų, sudėkite kivio arba braškių minkštimą ir ištrinkite šaukštu. Kruopščiai, bet švelniai nusišveiskite lūpas, šveitiklio likučius nusiplaukite vandeniu.

Susiję straipsniai

Gimdos abrazija: kodėl ir kaip ji atliekama?

Gimdos abrazija dažniausiai yra siejama su persileidimu arba abortu, tačiau iš tikrųjų procedūra dažniausiai atliekama visai kitais tikslais.

Gimdos kaklelio uždegimas

Nustatyta, kad gimdos kaklelio uždegimu bent kartą gyvenime yra sirgusios maždaug pusė moterų.

Padidėjęs hormono prolaktino lygis ir pastojimas

Prolaktino kiekio padidėjimas gali lemti nevaisingumą ir riboti galimybes susilaukti kūdikio. Ši būklė dar vadinama hiperprolaktinemija.