Triufeliniai pyragėliai su vyšniomis

Ingredientai: Kiaušiniai - 5 vienetai, Cukrus - 125 gramai, Miltai - 125 gramai, Kakava - 35 gramai, Druska - 1 žiupsnelis, Juodasis šokoladas - 100 gramai, Riebi grietinėlė - 100 gramai, Vyšnios savose sultyse - 250 gramai, Brendis arba konjakas - 2 valgo.

Pyragėliai - tiesiog tirpstantys burnoje, tačiau juos gaminti reikia iš anksto, nes bikvitas turi pastovėti parą laiko. Jei gaminsite vaikams, konjako ar brendžio nedėkite. Inde sumaišykite kakavą, miltus ir druską. Kiaušinius išplakite, kad jų masė padidėtų dvigubai. Nenustodami maišyti suberkite cukrų ir dar gerai plakite maždaug 7 minutes. Į kiaušinių masę lėtai pilkite miltų mišinį ir maišykite sukamaisiais judesiais iš apačios į viršų. Kepimo formos (26 cm skersmens) dugną padenkite kepimo popieriumi ir ant viršaus išliekite tešlą. Kepkite 40-45 minutes orkaitėje, įkaitintoje iki 180 laipsnių. Atvėsusį biskvitą atskirkite nuo formos, apvyniokite maistine plėvele ir leiskite pastovėti 24 valandas. Tuomet biskvito masę sutarkuokite burokine tarka ir sumaišykite su vyšniomis (sulčių nereikia) ir brendžiu ar konjaku. Grietinėlę supilkite į nedidelį puodą ir pašildykite iki 90 laipsnių, bet neleiskite užvirti. Šokoladą sulaužykite gabaliukais ir sumeskite į karštą grietinėlę. Kelias minutes pamaišykite, kol gausis vientisa masė. Dar karštą grietinėlės ir šokolado masę sumaišykit su biskvito ir vyšnių mase. Iš gautos tešlos suformuokite 12 rutuliukų. Kiekvieną vyšninį rutuliuką apvoliokite šokolado drožlėse.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.