Užkandėlė „Trys banginiai“

Ingredientai: Dideli baklažanai - 3 vienetai, Vištienos krūtinėlė - 400 gramai, Morka - 1 vienetas, Pomidoras - 1 vienetas, Ryžiai - 0.5 stiklinės, Česnakas - 2 skiltelės, Aliejus - 3 valgomieji šaukštai.

Pasūdytame vandenyje išvirkite ryžius. Baklažanus nuplaukite, nupjaukite „uodegytes“, perpjaukite išilgai, pamirkykite pasūdytame vandenyje 5-10 minučių, apsausinkite, patepkite aliejumi ir iškepkite 200 laipsnių temperatūros orkaitėje. Paruoškite įdarą: supjaustykite vištieną gabaliukais, apkepkite su svogūnu, tarkuota morka ir pomidoru, troškinkite, kol mėsytė bus paruošta. Sumaišykite vištieną ir daržoves su ryžiais ir keptų baklažanų minkštimu, įdėkite druskos, smulkinto česnako. Įdarykite baklažanus, papuoškite žalumynais.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.