Vaisinis desertas vaikams „Povas“

Ingredientai: Kriaušė - 1 vienetas, Bananai - 2 vienetai, Kiviai - 2 vienetai, Braškės - 6 vienetai, Apelsinai - 2 vienetai, Obuolys - 1 vienetas, Cukrus - 2 valgomieji šaukštai.

Kriaušę nulupkite, nupjaukite jos apačią, kad vaisių būtų galima pastatyti. Bananus, obuolį ir apelsiną supjaustykite apvaliomis riekelėmis, kivius ir braškes - skiltelėmis (pastaba: su formomis galima eksperimentuoti). Išdėliokite vaisius aplinkui kriaušę, formuodami uodegą. Povo "karūna" ir kojytės padarytos iš kivio, snapelis ir sparnai - iš obuolio. Iš likusio apelsino išspauskite sultis, sumaišykite su cukrumi, pavirkite, kol sutirštės, ir atvėsinkite. Apipilkite desertą paruoštu sirupu ir patiekite.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.