Vengriška guliašo sriuba

Ingredientai: Jautiena - 2 kilogramai, Svogūnai - 500 gramai, Bulvės - 1 kilogramas, Morkos - 4 vienetai, paprikos - 4 vienetai, Česnakas - 3 skiltelės, Aliejus - 4 valgomieji šaukštai, Pomidorų pasta - 120 gramai, Sultinys - 1 litras, Druska, pipirai, kmy.

Smulkiai supjaustytą svogūną apkepinkite su trupučiu aliejaus storadugniame puode, berkite smulkintus česnakus, stambiai pjaustytas paprikas ir morkas, gardinkite druska, pipirais ir kmynais. Galite dėti čili, jeigu mėgstate aštriai. Sultinį sumaišykite su pomidorų pasta, šį mišinį pilkite į puodą su daržovėmis, gerai išmaišykite. Kaitinkite iki kol užvirs. Tuomet iki minumumo sumažinkite ugnį, sudėkite kąsnio dydžio gabaliukais supjaustytą jautieną ir troškinkite 1 valandą. Jeigu truks skysčio, tai pilkite dar sultinio ar vandens. Tuomet berkite stambokais gabaliukais pjaustytas, skustas bulves ir dar 30-40 min. troškinkite iki kol bulvės išvirs, o mėsa bus minkšta. Tiekite su šaukštu grietinės.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.