Vištiena grietinės-grybų padaže

Ingredientai: Vištienos - 1 kilogramas, Grietinė - 500 gramai, Džiovinti grybai - 100 gramai, Svogūnai - 3 vienetai, Miltai - 2 valgomieji šaukštai, Sviestas - 70 gramai, Druska, pipirai, mėgiami prieskoniai - 1 žiupsnelis.

Grybus iš anksto užmerkite taip, kad būtų vos apsemti. Mirkykite iki kol suminkštės. Vištieną (galima naudoti įvairas dalis, tik reikėtų nuimti odeles) supjaustykite vidutinio dydžio gabaliukais. Juos sudėkite į didelį puodą, ten pat sudėkite grietinę ir pilkite vandes iki kol vištos gabaliukai bus visiškai apsemti, o grietinė šiek tiek prasiskies. Užvirkinkite. Užvirus nupilkite stiklinę skysčio. Į puodą sudėkite mirkytus, smulkintus grybus, pilkite šlakelį skysčio, kuriame mirko grybai. Troškinkite ant nedidelies ugnies iki kol vištiena bus labai minkšta. Svogūnus smulkiai supjaustykite ir kepinkite lydytame svieste. Miltus įmaišykite į stiklinę nupilto skysčio. Geriausiai nupilti truputį skysčio į nedidelį indelį, supilti miltus ir intensyviai išplakti šakute, gausite tyrelę, kurią vėliau reikės supilti į likusį skystį. Tokiu būdu nebus miltų kamuoliukų. Į ištroškintą vištieną sudėkite kepintus svogūnus bei stiklinę skysčio su miltais. Maišant pavirkite iki užvirimo. Troškinys turėtų sutirštėti. Galiausiai pagal skonį gardinkite druska ir pipirais., kitais mėgiamais prieskoniai. Patiekite su ryžiais, salotomis.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.