Vištienos kepsneliai su sezamų sėklomis

Ingredientai: Broileriai - 2 vienetai, Aliejus - 100 gramai, Vyno actas - 3 valgomieji šaukštai, Sezamo sėklos - 1 pakelis, Prieskoniai - 2 pakeliai, Druska - 1 arbatinis šaukštelis, Citrina - 1 vienetas.

Vištieną nuplaukite ir susmulkinkite. Aliejų, actą, citrinos sultis ir marinato prieskonius bei druską išmaišykite su vištienos gabaliukais, marinuokite per naktį. Suberkite sezamų sėklas, gerai išmaišykite ir kepkite 180 laipsnių karščio orkaitėje ant grotelių, arba skardoje. Patiekite su trintomis bulvėmis.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.