Sunku įsitaisyti lovoje (129)

Negali naktį rasti patogios pozos? Išbandyk šias nedideles gudrybes: 

 • Pasidėk tarp kojų ir po nugara pagalvę.
 • Pamėgink miegoti pusiau sėdomis, pasikišusi po galva keletą pagalvių arba gulte su pakeliama atrama.
 • Mažiau gerk vėlai vakare, taip pat po pietų, jei dažnas kėlimasis į tualetą blaško miegą.
 • Dėvėk liemenėlę ir nėščiųjų diržą – jie prilaikys krūtis, pilvą bei nugarą.
 • Jei gulint ant šono labai nuspaudžia klubą, įsigyk minkštą porolono čiužinį „kiaušinių dėžutės“ paviršiumi. Jį reikėtų tiesti ant čiužinio po paklode. Kad būtų patogiau, čiužinį gali užtiesti paprastu plonu sportuojant ir turistaujant naudojamu kilimėliu.

Naujausi komentarai

 1. Vikuzka
  Vikuzka prieš 3 m.

  Oj nesakyk as ir... Net nebezinau kas tas miegas....ant tiek jau sunku,o dar kai pazystami pasako miegok kol gali..aha pagalvoju

 2. User has not uploaded an avatar
  gintare1978 prieš 3 m.

  Vikuzka parašė:
  Oj nesakyk as ir... Net nebezinau kas tas miegas....ant tiek jau sunku,o dar kai pazystami pasako miegok kol gali..aha pagalvoju

  Tai Mano vyras nakty nubunda,mato as sedziu ir sako: tai ko tu memiegi??? Sako pailsek,kiek CIA sedesi???? Sakau, nu Jo,lengva tau pasakyti miegok!!!:)))) sakau as lb noreciau,nes pervargus juodai,nuo rugsejo menesio nemiga pas mane,ko tik neisbandziau,vaistus arbatas ir karstas vonias,.niekas nepadeda!!!!!! Ant tiek nusilpes organizmas,kad ant lupos jau koki 15k herpy turejau!!!!!

 3. mgolubok@gmail.com prieš 3 m.

  Vikuzka parašė:
  Oj nesakyk as ir... Net nebezinau kas tas miegas....ant tiek jau sunku,o dar kai pazystami pasako miegok kol gali..aha pagalvoju

  Labukas visoms. Zmuones kurie taip sako net nesuvokia,kad kai esi juodai pervargus nuo nemiegos ,kad negali uzmygti,mano vyras ir mama kai ateidavo priziureti sunu,net jau ant tiek buvo priprate ,kad as nemiegojau praktiskai nuo 18 sav. ,kad jau praktiskai nebekreipe per labiausiai demesio ziurejo pro pirstus,taip skaudu buvo... Irgi nuo kokios 18 sav ta tikraja prasme sedimoj pozoj snaudziau pasisukus kiek i sona,po kokias 15 min ir atdibuzdavau ,paskuj vel kol uzmygdavau 10-20 min praeidavo pora val. ir taip per para kokie 3,maximum 4 val,galvojau isprotesiu .Tada atrode,kad tai niekada nesibaigs.

 4. User has not uploaded an avatar
  gintare1978 prieš 3 m.

  M A R I J A parašė:
  Labukas visoms. Zmuones kurie taip sako net nesuvokia,kad kai esi juodai pervargus nuo nemiegos ,kad negali uzmygti,mano vyras ir mama kai ateidavo priziureti sunu,…

  Sveika,o po gimdymo baigėsi tas kosmaras? suprantu,kad reikia po to prie vaiko keltis ,bet bent po val dvi pamiegoti išeina???

 5. mgolubok@gmail.com prieš 3 m.

  gintare1978 parašė:
  Sveika,o po gimdymo baigėsi tas kosmaras? suprantu,kad reikia po to prie vaiko keltis ,bet bent po val dvi pamiegoti išeina???

  po gimdymo viskas pasibaige,o liko tik nedamiegojimas,del vaikiuko,o tai visai kitaip pasireiskia ir jauciasi,kai turiu laisva pusvalandi ikrentu i lova ir uz 2 min jau nuluzus ,o kaip per nestuma ziauriai buvau issekusi,isvargusi o sedziu staciom akym nors tu ka,nestumo metu taip hormonai durnai reagoja i organizma,mano organizmas visa nestuma soka turejo nuo nestumo.