Vištienos salotos su kukurūzais ir pupelėmis

Ingredientai: Vištienos filė - 2 vienetai, Konservuoti kukurūzai - 1 skardinė, Konservuotos pupelės - 1 skardinė, Paprika, žalia - 1 vienetas, Pomidorai - 2 vienetai, Svogūnas - 1 vienetas, Petražolės - 1 pundelis, Druska, pipirai, kiti mėgstami prieskonia.

Vištienos filė supjaustykite kubeliais, pagardinkite druska, pipirais, kitais mėgstamais prieskoniais. Palikite šaldytuve pasimarinuoti apie valandą, o tuomet iškepkite su trupučiu aliejaus. Pasiruoškite užpilą. Aliejų, actą, garstyčias, medų, per spaustuką perspaustą ar smulkiai sukapotą česnaką, čiobrelius gerai išmaišykite. Padažą būtų idealu palaikyti 30 min., kad pasiskirstytų skoniai. Kukurūzus ir pupeles perplaukite. Papriką supjaustykite kubeliais. Pomidorus taip pat supjaustykite kubeliais ir šiek tiek nuspauskite skysčio perteklių. Svogūną smulkiai supjaustykite. Petražoles sukapokite. Salotoms skirtus ingredientus sumaišykite ir viską užtaisykite padažu. Labai skanios ir sočios salotos.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.