Vištų sparneliai medaus - sojų padaže

Ingredientai: Vištų sparneliai - 1 kilogramas, Medus - 2 valgomieji šaukštai, Sojų padažas - 4 valgomieji šaukštai, Aliejus - 2 valgomieji šaukštai, Aštrus čili padažas („Tabasco“ ar pan.) - 1 arbatinis šaukštelis, Pomidorų pasta - 1 valgomasis šaukštas, .

Skystą medų sumaišykite su sojų padažu, pilkite aliejų, „Tabasco“ padažą, pomidorų pastą ir gerai išplakite. Sparnelius ištrinkite druska, pipirais, sudėkite į pasiruoštą padažą. Marinuokite šaldytuve, bent 2 valandas. Galima palaikyti ir pernakt. Skardą patepkite aliejumi, sudėkite sparnelius. Kepkite iki 200C įkaitintoje orkaitėje 30-40 min. Žinoma, galima kepti ir virš žarijų. Šiek tiek aštrūs ir labai skanūs sparneliai.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.