Ypač paprastas ir greitas kefyro keksas su uogiene

Ingredientai: Raudonųjų serbentų uogienė - 1 stiklinė, Soda - 1 arbatinis šaukštelis, Kefyras - 1 stiklinė, Cukrus - 60 gramų, Kiaušiniai - 2 vienetai, Miltai - 2.5 stiklinės, Sviestas - 10 gramų.

Serbentų uogienę (arba kitokią) uogienę sumaišykite su soda. Turėtų suputoti. Po 5 min. įmuškite kiaušinius, supilkite kefyrą, miltus (pasilikite šaukštą formai pabarstyti), cukrų (galite berti daugiau cukraus, jeigu uogienė rūgštoka arba jeigu mėgstate saldesnius kepinius). Viską labai gerai išplakite. Formą ištepkite sviestu, apiberkite miltais. Supilkite tešlą. Kepkite iki 180C įkaitintoje orkaitėje apie valandą. Atvėsusį keksą pabarstykite cukraus pudra. Ypač greitai paruošiamas keksas, kurį galima kepti su įvairiomis uogienėmis, išgaunant vis kitokį skonį ir tešlos spalvą.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.