Apkepukai su špinatais

Ingredientai: Bulvės - 500 gramai, Pievagrybiai - 200 gramai, Alyvuogių aliejus - 2 valgomieji šaukštai, Špinatai - 300 gramai, Svogūnai - 1 galva, Česnakai - 1 skiltelė, Feta sūris - 150 gramai, Juodosios alyvuogės - 80 gramai, Grietinėlė, 35 % riebumo - .

Bulves nuskuskite ir išvirkite, smulkintus pievagrybius porą minučių pakepinkite aliejuje. Išgriebkite grybus, toje pačioje keptuvėje pakepinkite špinatus, česnaką ir svogūnus. Pagardinkite prieskoniais, sudėkite pievagrybius. Bulves supjaustykite griežinėliais ir išklokite kepimo formeles, tada supilkite paruoštą masę, apdėliokite alyvuogėmis ir sūriu, apipilkite grietinės ir grietinėlės padažu. Kepkite vidutinio karštumo orkaitėje apie 20 minučių.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.