Apverstas pyragas su obuoliais ir braškėmis

Ingredientai: Miltai - 250 gramų, Sviestas - 170 gramų, Cukraus pudra - 50 gramų, Druska - 1 žiupsnelis, Sviestas - 50 gramų, Cukrus - 125 gramai, Vanduo - 2 valgomieji šaukštai, Braškės - 1 sauja, Obuoliai - 4 vienetai.

Šaltą sviestą ištrinkite su cukraus pudra, miltais, druska. Suformuokite tešlos rutulį, įvyniokite į maistinę plėvelę ir palaikykite šaldytuve, kol ruošite įdarą. Nesvylančiame prikaistuvyje kaitinkite įdarui skirtą sviestą, vandenį, cukrų iki kol cukrus ištirps. Tuomet ugnį padidinkite ir nemaišant pakaitinkite iki rusvumo. Gautą karamelę supilkite į kepimo formą. Ant karamelės išdėliokite braškių ir obuolių gabaliukus. Tešlą iškočiokite, uždėkite ant vaisių ir šiek tiek palenkite kraštelius. Kraštelius reikia įlenkti vidun, taip, kad tešla apgobtų karamelę su vaisiais. Pyragą kepkite iki 200C įkaitintoje orkaitėje 30-35 min. Pyragui iškepus palaukite 5 min., tuomet prie formos prispauskite lėkštę ir apverskite pyragą. Pyragą labai skanu tiekti su ledais.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.