Ar žindymas didina intelektą?

žindymas ir vaiko intelektas

Tyrimai rodo, kad maitinimas krūtimi iš tiesų gali keliais balais padidinti kūdikio intelekto koeficientą. Šie tyrimai paskatino daugelį pieno mišinių gamintojų tobulinti mišinukus, įtraukiant į jų sudėti svarbių motinos piene esančių riebalų atitikmenis. Manoma, kad kaip tik šie riebalai lemia aukštesnį intelekto koeficientą. Tačiau esama skirtingų nuomonių, ar balų skirtumas yra pakankamai didelis, kad dėl to pasikeistų tavo mažylio gyvenimas. Dauguma pediatrų mano, kad tai, kaip kūdikiui seksis toliau, ne mažiau, o gal net daugiau priklauso nuo jo aplinkos. Šiaip ar taip, kad ir koks būtų motinos pieno poveikis intelektui, gydytojai sutaria, kad tai yra optimaliausias maistas kūdikiams.

Naujausi komentarai

 1. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 6 m.

  dayaNuray parašė:
  Na giminaitems sustabde nuo vieno puodelio apsizioplino vargse, isgere ir tik tris menesius teismaitino

  Na, nenorint maitinti ir ikvepto oro gurksnis 'sustabdo' MP gamyba

 2. justyte@
  [email protected] prieš 6 m.

  Mamos Meilė parašė:
  Na, nenorint maitinti ir ikvepto oro gurksnis 'sustabdo' MP gamybma

  Cia as su jumis pilnai sutinku.

 3. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 6 m.

  Mamytes, patarkite! Nuo dvieju menesiu mano maziukas nebenori imti des. kruties. Ko tik nedariau...ir pozas keiciau, ir nesiodama, bandziau maitinti...o dabar pastebejau, kad kazko neramiai valgo ir is kitos kruties.. pastebejimas toks, kad kai krutis pasidaro minkstesne, jam nepatinka traukti... gal suletja pienuko begimas..ir maziukas pyksta.. bandziau nusitraukti, bet labai jau ilgas procesas... bandziau ne viena karta..pabdziau net kelis skirtingus pientraukius..per valanda pritraukiu max 80ml. vienu zodziu, kazkoks kosmaras.. taip noreciau, kad viskas butu taip, kaip pirma menesiuka.. dziaugiuos tik tiek, kad kudikis gerai priauga svorio.. kai daktarei pasakiau, sia problema, tai ji man tik pasake, kad, "na, tai mazeja pieno des. kruti, bet ziurek, svorio gerai priauga vaikas. tai viskas gerai" .

 4. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 6 m.

  Osta parašė:
  Mamytes, patarkite! Nuo dvieju menesiu mano maziukas nebenori imti des. kruties. Ko tik nedariau...ir pozas keiciau, ir nesiodama, bandziau maitinti...o dabar paste…

  Nezaiskit su pientraukiais! Jum dabar pades tik kantrybe. Maitinkit apsnudusi, pilnai nepabudusi is miegelio. Na ir vaikciojant mum padejo. Arba dar bandykit atsiklaupt keturiom virs jo. As manau, kad jum augimo suolis ir kruties streikas kartu Mum tai tesesi nuo gimimo iki kokiu 4men

 5. User has not uploaded an avatar
  Balta gazelė prieš 1 m.

  Galbūt kas naudojote kabergoliną laktacijos sustabdymui po gimdymo? Kokie simptomai vaistą išgėrus pasireiškė?