Bikor „Egipto Žemė“ kosmetikos priemonės

3 vertinimai(ų)
Bikor „Egipto Žemė“ kosmetikos priemonės

Kas yra Bikor „Egipto Žemė“?

Bikor „Egipto Žemė“ („Egyptische Erde“ Bikor) – išskirtinė, išgrynintos sudėties, odą puoselėjanti kosmetikos priemonė su mineralais. Idėja dažytis mineralinėmis medžiagomis kilo dar senovės Egipte, tačiau šio produkto receptūrą sukūrė ir užpatentavo Šveicarijos įmonė GUTKNECHT + FREY AG.

Bikor „Egipto Žemėje“ yra odą puoselėjančių vitaminų A ir E, sviestmedžio sviesto, taip pat efektyviai drėkinančių simondsijų (jojobos) sėklų ir žemės riešutų aliejų bei hialurono rūgšties. Hipoalergiška, dermatologiškai patikrinta. Sudėtyje nėra parabenų. Priemonės užtenka vidutiniškai 400 makiažų atlikti.

Kaip naudoti Bikor „Egipto Žemę“ ?

Prieš naudojimą veidą galite pamaitinti kremu. Jam visiškai įsigėrus į odą, dideliu, geriausia – natūralaus plauko šepetėliu sukamaisiais judesiais nuo kaktos, ausų ir kaklo link padenkite veidą nedideliu kiekiu Bikor „Egipto Žemės“.

Bikor „Egipto Žemė“ nėra maskuojamasis produktas. Pagrindinė šios kosmetinės priemonės savybė – suteikti odai skaistumo. Trūkumams paslėpti reiktų naudoti Bikor Oslo pudrą, o „Egipto Žeme“ užbaigti makiažą.

Daugiau informacijos, apie produktą ir kaip jį teisingai naudoti rasite www.bikoregiptozeme.lt

Kaip testavome Bikor „Egipto Žemę“?

TD testuotojoms buvo suteikta individuali kasdienio makiažo pamokėlė ERDESA grožio salone, po kurios gavo dovanų Bikor „Egipto Žemės" bei  natūralaus ožkos plauko kosmetinį teptuką.

egipto žemė

1. 1000ir1naktis
    1000ir1naktis prieš 2 sav.

Šiandien išbandžiau produktą BIKOR Egipto Žemę + gavau makiažo pamoką ERDESA bendrovėje.

Makiažo pamoką pravedė labai maloni darbuotoja (pamiršau paklausti vardo :)) Įvertino mano odos būklę, gavau rekomendacijų dėl kremo naudojimo. Tada aprodė prekę, parodė autentiškumo ženklus, kadangi tikrai norisi naudoti originalų daiktą. Kruopščiai paaiškino ir pamokino, kaip pasidaryti lengvą dieninį makiažą namuose, naudojant "Egipto žemę". Man, kaip nedaug naudojančiai kosmetiką, ši priemonė pasirodė labai patraukli, kadangi suteikia odai lengvumo, švytėjimo, veidas neatrodo "perkrautas" kosmetikos.
    Taip pat parodė kaip tinkamai "Egipto žemę" paskirstyti ant veido, ir kaip galima "sužaisti" norint padidinti akis, paslėpti kai kuriuos veido trūkumus.
    Po mokymų, man pačiai reikėjo atkartoti judesius, o darbuotoja patikrino ar tinkamai paskirstau "Egipto žemę" - aišku, namie praktikos man reikės daugiau, bet priemonė man labai patiko, labai rekomenduoju.

Priemonę vertinu 10 balų, būtinai naudosiu ją ir toliau.

Ačiū ERDESA salonui

2. Aurorap
    Aurorap prieš 4 d.

Tik vienas žodis - nuostabu! Tiek pats produktas, tiek ir visa makiažo pamokėlė bei jos vedėja Vilniuje - Irma. Tik įėjusią ji mane pasitiko su šypsena, o geros akys iš karto pasakė, kad esu gerose rankose. Iš pradžių ponia Irma papasakojo man apie patį produktą, paklausė, ar teko kažkada naudoti. Egipto žemė man nebuvo naujiena, kažkada, paauglystės metais, teko atiduoti visas savo santaupas šiam gėriui, tačiau kaip ją taisyklingai užsidėti niekada nežinojau, ir, sakau tiesiai šviesiai, kartais atrodydavau, kaip perdegus morka Taigi, ši pamokėlė man suteikė šansą Egipto žemę dar labiau pamilti. Irma ne tik išdažė man veidą, bet ir liepė pačiai, jos akivaizdoje tai padaryti, kad ir vėl nekartočiau paauglystės klaidų. Pamokėlė su gera kompanija ilgai neužtruko, tos 35 minutės prabėgo kosminių greičiu su daug malonaus bendravimo ir juoko, o jos pabaigoje man buvo įteikta pati Egipto žemė ir jai skirtas šepetėlis bei patarta kartas nuo karto jį išplauti. Ačiū už suteiktą galimybę Tėvų Darželiui bent vakarui vėl tapti ne tik mama, bet ir moterimi Labai rekomenduoju!

3. Switchius
    Switchius prieš 2 d.

Makiažo srityje turiu gana bazines žinias, todėl nuvykus atsiimti prizo likau didžiai sužavėta. Parduotuvėje pasitiko labai maloni pardavėja ir nuo pat pradžių paaiškino, ko susirinkome, ir kas bus atliekama. Prieš pradedant pamokėlę, pirmiausiai apkalbėjome mano asmeninį odos tipą bei veido bruožus, kuriuos reikia išryškinti. Kadangi Egipto žemės anksčiau naudoti nėta tekę, tad po gražios įžangos, konsultantė papasakojo kas tai yra Egipto žemė, paneigė mitus, kuriuos buvau girdėjusi, atskleidė subtilybes ir pademonstravo daugybę jos pritaikymo metodų. Dieninio makiažo pamoka vyko praktiškai tik su Egipto žeme - tiek akių vokams, tiek skruostams, tiek likusiai veido daliai.

Po keletos dienų “apsipratimo” su produktu galiu patikinti, kad tai - PUIKI ir tikrai reikalinga makiažo priemonė kiekvienai moteriai, kurią galima naudoti ir nemiegotai nakčiai paslėpti, ir vakariniam makiažui

Papildomą gerą žodį skiriu Kauno ERDESA filialo konsultantei - labai maloni moteris, atsakė į kiekvieną klausimą, buvo labai jauki atmosfera ir išsami konsultacija!

Salone ERDESA dar kartą apsilankysiu ir pati, ir rekomenduosiu draugėms.

Dėkoju Tėvų Darželiui už galimybę pasinaudoti produktu.

Noriu įvertinti daiktą: