Maisto papildas „Urinal® Nefro“

Partnerio turinys
4 vertinimai(ų)
Maisto papildas „Urinal® Nefro“

Kokia maisto papildo „Urinal® Nefro“ paskirtis?

Maisto papildo Urinal® Nefro sudėtyje esantis dygliuotojų dirvenių ekstraktas padeda palaikyti normalią inkstų funkciją ir šlapimo takų būklę.

Maisto papildo „Urinal® Nefro“ sudėtis:

Dienos dozė – viena tabletė. Pakuotę sudaro 20 tablečių.

Dienos dozėje (vienoje tabletėje) yra:

• Exocyan™ stambiauogių spanguolių (Vaccinium macrocarpon) vaisių ekstraktas (standartizuota 40% proantocianidinų) – 45,0 mg (18,0 mg)
  • Dygliuotojų dirvenių (Ononis spinosa šaknų ekstraktas min. 5:1- 250 mg) – 250,0 mg
  • Europinių alyvmedžių (Olea europaea lapų ekstraktas min. 5:1-80 mg, sudaro oleuropeino min.16%) – 400,0 mg
  • Seleno – 55,0 µg, 100% RMV*
  • Riboflavino (Vitamino B2) – 0,2 mg, 15% RMV*

*RMV% - referencinė maistinė vertė; jei RVM nepateikta, referencinė maisto vertė nenustatyta.

Daugiau informacijos apie maisto papildą Urinal® Nefro sužinosite apsilankę www.idelyn.lt

Kaip vartoti maisto papildą „Urinal® Nefro“?

Vartojimo instrukcija: Viena tabletė per dieną, užgeriant pakankamu kiekiu vandens.

Įspėjimai:

• Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.
  • Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
  • Netinkamas vaikams iki 12 metų amžiaus.
  • Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
  • Laikyti sausoje ir tamsioje vietoje ne aukštesnėje ne 25 °C temperatūroje gamintojo pakuotėje.
  • Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Apie maisto papildo „Urinal® Nefro“ gamintoją ir atstovus

Gamintojas: „Idelyn“ s. r. o., Čekija

Gamintojo atstovas: UAB „Walmark“, www.walmark.lt

Jei išbandėte maisto papildą „Urinal® Nefro“, parašykite savo atsiliepimą apačioje, komentarų skiltyje, ir nepamirškite įvertinti žvaigždutėmis!

1. Mamytė Liūtė prieš 6 d.

Patogus dozavimas, reikia išgerti tik 1 tabletę į dieną.
    Tabletės neturi specifinio nemalonaus skonio.
    Erdvi dėžutė, todėl nesunku įdėti ir išimti plokšteles.
    Puiki sudėtis.

2. Mamosmeile prieš 5 d.

Ką galima parašyti apie Urinal Nefro tai tikrai nuostabi sudetis vitaminas B2, vaisių ekstraktas bei Dygliuotojų dirvenių (Ononis spinosa) šaknų ekstraktas. Šaunus ipakavimas beto patogus. Nera blogo kvapo. Tabletes labai patogu gerti nėra dideles. Padeda palaikyti normalią inkstų funkciją;
    dygliuotojų dirvenių ir europinių alyvmedžių ekstraktai padeda palaikyti normalią inkstų šalinimo funkciją;
    riboflavinas padeda palaikyti normalią gleivinių būklę;
    selenas padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

Bytute prieš 3 d.

Urinal nefro:
    Erdvi dėžutė.
    Puiki sudėtis. Šaunus ir patogus įpakavimas. Tabletes labai patogu gerti nėra didelės.

4. Giedrė_ prieš 1 d.

Atvirai pasakius likau maloniai nustebinta!
    Kadangi šlapimo pūslė mano silpnoji vieta tai profilaktiškai tenka gerti spanguoles. Prieš gaunant šį preparatą kaip tik prasidėjo nemalonūs pojučiai. Pradėjus vartot šį preparatą po keletos dienų dingo skausmai! Tikrai nesitikėjau tokio poveikio!

Tabletės patogu gerti, nėra jokio nemalonaus poveikio. Sudėtis puiki, viską pasako tai, kad jas galima gerti žindymo metu.

Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju visom, kurios turite silpnesnius inkstus ar šlapimo takus

Noriu įvertinti daiktą: