Avižų ir bananų blyneliai (be miltų)

Ingredientai: Avižiniai dribsniai - 100 gramų, Bananai (nedideli) - 2 vienetai, Kiaušinis - 1 vienetas, Cinamonas - 1 žiupsnelis.

Avižinius dribsnius permalkite į miltus. Bananus sutrinkite šakute iki košės, įmuškite kiaušinį ir gerai išmaišykite, suberkite avižinius miltus, cinamoną. Papildomai galima įberti cukraus, jeigu mėgstate saldžiai, tačiau bananai suteikia pakankamai saldumo. Išmaišykite. Jeigu tešla labai tiršta, įpilkite šlakelį pieno ar vandens. Tešla turi būti grietinės tirštumo. Jeigu turite nesvylančią keptuvę, tai riebalų nereikės. Blynelius kepkite įkaitintoje keptuvėje ant vidutinės ugnies iš abiejų pusių iki kol sutvirtės, apskrus. Sveikuoliški ir labai greitai paruošiami blyneliai, kuriems nereikia miltų. Tikrai labai skanūs!

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.