Avokadų užkandis su lašiša

Ingredientai: Avokadai - 2 vienetai, Rūkyta lašiša - 100 gramai, Svogūnas - 0.5 vieneto, Skrudinti žemės riešutai - 50 gramai, Citrinos sultys - 2 valgomieji šaukštai, Majonezas - 1 valgomasis šaukštas, Grietinė - 1 valgomasis šaukštas, Pomidorų padažas - .

Avokadus perpjaukite per pusę, išimkite kaulus. 2 puseles nulupkite ir supjaustykite kubeliais. Žuvį susmulkinkite ir sumaišykite su avokadais, įdarykite vaisius, pabarstykite svogūnais, užpilkite paruoštu padažu ir užberkite kapotų riešutų.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.