Balandėliai pomidorų padaže

Ingredientai: Faršas - 500 gramai, Ryžiai - 0.5 stiklinės, Kopūstas - 1 vienetas, Svogūnai - 2 vienetai, Konservuoti pomidorai - 1 skardinė, Sultinys - 1 stiklinė, Druska, Pipirai - 1 žiupsnelis, Aliejus - 4 valgomieji šaukštai.

Iš kopūsto gūžės reikia išpjausti kietąją dalį, o kopūstą apvirti vandenyje iki kol lapai paminkštės. Negražius lapus išmeskite, o gražius naudokite balandėliams. Įdarui skirtus ryžius biriai išvirkite. Vieną svogūną smulkiai supjaustykite ir akepinkite truputyje aliejaus (nebūtina). Sumaišykite ryžius, svogūną ir faršą. Susukite balandėlius, juos trumai apkepkite su trupučiu aliejaus ir dėkite į puodą. Likusį svogūną smulkiai supjaustykite, akepinkite, suverskite pomidorus, gardinkite druska, pipirais ir 10 min. troškinkite iki kol padažas sutirštės. Gautu padažu užpilkite balandėlius, taip pat pilkite sultinio (arba vandens) ir troškinkite 30-40 min. Balandėlius patiekite su virtomis bulvėmis, grietine.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.