Bulviniai krepšeliai su vištiena

Ingredientai: Vištienos filė - 700 gramai, Majonezas - 200 gramai, Česnakai - 3 skiltelės, Bulvės - 8 vienetai, Sūris - 200 gramai, Svogūnų laiškai - 1 pundelis.

Supjaustykite vištieną kubeliais. Į keptuvę įpilkite stiklinę vandens, sudėkite majonezą ir vištieną, išmaišykite, pabarstykite druska ir troškinkite uždengę 30 minučių. Sudėkite susmulkintą česnaką. Įdaras paruoštas. Bulves nuskuskite, nuplaukite, stambiai sutarkuokite ir pabarstykite druska. Keksiukų formeles ištepkite aliejumi, išklokite bulvėmis, įdėkite vištienos įdaro. Kepkite iki 240 laipsnių įkaitintoje orkaitėje 20-25 minutes. Sutarkuokite sūrį ir sumaišykite su smulkintais svogūnų laiškais, apibarstykite krepšelius ir kepkite orkaitėje dar 5-10 minučių.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.