Bulvių krepšeliai su sūriu

Ingredientai: Bulvės - 5 vienetai, Aliejus - 1 valgomasis šaukštas, Žalias kiaušinis - 1 vienetas, Virti kiaušiniai - 3 vienetai, Česnakas - 2 skiltelės, Lydytas sūrelis - 1 vienetas.

Nuskuskite bulves, nulupkite česnaką. Bulves stambiai sutarkuokite, pabarstykite druska. Po 5 minučių nuspauskite sultis. "Sausas" bulves sumaišykite su prieskoniais, žaliu kiaušiniu ir aliejumi. Po šauktą paruoštos masės sudėkite į formeles, paskirstykite, kad išeitų krepšeliai, ir kepkite 200 laipsnių temperatūros orkaitėje apie pusvalandį, kol apskrus. Išimkite iš orkaitės, leiskite atvėsti. Tuo tarpu paruoškite įdarą: sutarkuokite kiaušinius, česnaką ir sūrelį, įdėkite majonezo, išmaišykite. Išimkite krepšelius iš formelių, sudėkite į juos įdarą, papuoškite (galima naudoti morkas, alyvuoges, krapus) ir patiekite.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.