FLOKATI gaminių TESTUOTOJŲ ATRANKA (320)

Reklaminis partnerio turinys

Visai neseniai „Tėvų darželyje“ vyko „Flokati“ žaidimas, sulaukęs ypatingo jūsų dėmesio.

Džiaugiamės aktyviu dalyvavimu ir kviečiame išbandyti dar keletą  nuostabių „Flokati“ gaminių.

Kaip tapti „Flokati“ gaminių testuotoju?

Išsirinkite vieną iš penkių „Flokati“ gaminių ir komentaruose parašykite, kodėl norite jį išbandyti.

  1. Vilnonės kojinės mamai, tėtei ir vaikui. Vilna yra viena pralaidžiausių orui medžiagų, dėvint vilnones kojines, kojos neprakaituoja ir nekaista, todėl visą dieną aktyviai leidžiant laiką jos išlieka sausos. Plonų vilnos siūlų kojinės yra švelnios, tinka naudoti į visus batus ir yra labai mėgstamos turistų, alpinistų ar kitą aktyvų laisvalaikį lauke mėgstančių žmonių. Vilna greitai pašalina kvapus, todėl nemalonus prakaito kvapas nebus jaučiamas.
  2. Vilnonės šlepetės KOPA, su kupranugario vilna. Įsispiriamos vilnonės šlepetės ypač patogiai avimos basomis, praleidžia orą ir kartu maloniai šildo – pėdos neprakaituoja ir nekaista. Gumuotas šlepečių padas mažina slydimą, todėl garantuoja tylų ir saugų vaikščiojimą bet kokia grindų danga. Šlepetės pasižymi nedideliu svoriu, atitinka aukštus ekologijos reikalavimus, yra sertifikuotos „Oeko-tex“ ir „Woolmark“ standartais, tinka visiems sezonams.
  3. Pledas kūdikiui MINKŠTUKAS. Jautriai naujagimių odelei apsaugoti ir puoselėti sukurtas pledukas tinkamas naudoti vasaros ir žiemos sezonu. Pledo paviršius pagamintas iš 100 proc. merinosų vilnos. Natūrali vilna palaiko optimalią temperatūrą ir neleidžia kūnui prakaituoti, kartu ir vėdindama jį, todėl vaikelis nesušals ir neperkais. Dydis: 75x100 cm, tinka iki vienerių metų amžiaus.
  4. Antklodė LATTE, suaugusiems, dvigulė (200x220 cm). Ekologiška vilnonė antklodė padeda palaikyti optimalią kūno temperatūrą ir yra visapusiškai naudinga sveikatai. Vilnonės antklodės oro pralaidumas yra net 86 proc. – tai leidžia užtikrinti optimaliausią temperatūrą miegui. Antklodės iš vilnos yra tinkamos naudoti visais metų laikais, nes vasarą vilna neleidžia kūnui kaisti, o žiemą jos plaukeliai šildo ir neleidžia sušalti. 
  5. Kūdikių lizdelis ALPĖS (kūdikiui iki 5 mėnesių) Kūdikio lizdelis sukurtas siekiant užtikrinti komfortišką ir ramų naujagimio miegą. Minkšti kraštai apgaubia ir riboja kūdikį supančią erdvę, užtikrina saugų miegą, o minkštas pagrindas - patogią miego padėtį. Lizdelį lengva surišti apačioje prisiūtomis juostomis, taip lizdelis lengvai pritaikomas miegui ar atvirkščiai – atlaisvinus raištelius apatinė dalis praplatėja ir lizdelis puikiai tinka saugiam mažylio vystymui. Dydis: bendras ilgis -100, ilgis po susitraukimo- 95 , plotis -70, gulėjimo vieta 70x36 cm.

Svarbu žinoti

  1. Testuotojų atranka vyksta kovo 12-19 dienomis.
  2. 5 testuotojai komentaruose apačioje bus paskelbti kovo 20 dieną.
  3. Su atrinktais testuotojais susisieksime asmenine žinute TD paskyroje. Jei per nurodytą laiko tarpą testuotojas neatsilieps, į jo vietą bus renkamas kitas testuotojas.
  4. Keisti savo nuomonę, kurį „Flokati“ produktą ir kodėl norite išmėginti, galite tiek kartų, kiek norite, bet burtų traukime dalyvauja tik paskutinė paraiška.
  5. Primename – testuotojos, kurios yra dalyvavusios testavimuose, bet atsiliepimų nepateikė, kitų testavimų burtų traukime nedalyvauja.

Naujausi komentarai

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.