doneciu

User has not uploaded an avatar
Prisiregistravo: 2018.01.19 (1 m.)

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. Belaidžiai dulkių siurbliai - šluotos (atsiliepimai) Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  2. Ar gali antrus metus tėtis eiti tėvystės atostogų vietoj mamos? Parašė prieš: 8 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 sav.
  3. Išmokos laukiantis antro vaiko, kai antrų metų išmokas gavo tėtis Parašė prieš: 10 mėn. | Daugiau niekas neatsakė.
  4. Beveik 3 metų vaikas nedaro į puoduką Parašė prieš: 10 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 3 mėn.
  5. "Susirašymas": kokią suknelę rengtis? Parašė prieš: 11 mėn. | Daugiau niekas neatsakė.

Sukurtos temos

1. Belaidžiai dulkių siurbliai - šluotos (atsiliepimai) Sukurta prieš: 1 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  2. Išmokos laukiantis antro vaiko, kai antrų metų išmokas gavo tėtis Sukurta prieš: 10 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 10 mėn.
  3. "Susirašymas": kokią suknelę rengtis? Sukurta prieš: 11 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 11 mėn.
  4. Pastojimas, kai mėnesinės tai yra, tai nėra Sukurta prieš: 1 m. Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.