doneciu

User has not uploaded an avatar
Prisiregistravo: 2018.01.18 (2 m.)

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. Išmanieji laikrodžiai Apple Watch (atsiliepimai) Parašė prieš: 5 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 4 mėn.
  2. Belaidžiai dulkių siurbliai - šluotos (atsiliepimai) Parašė prieš: 1 m. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 mėn.
  3. Ar gali antrus metus tėtis eiti tėvystės atostogų vietoj mamos? Parašė prieš: 1 m. | Paskutinis atsakymas prieš: 3 sav.
  4. Išmokos laukiantis antro vaiko, kai antrų metų išmokas gavo tėtis Parašė prieš: 2 m. | Daugiau niekas neatsakė.
  5. Beveik 3 metų vaikas nedaro į puoduką Parašė prieš: 2 m. | Paskutinis atsakymas prieš: 6 mėn.

Sukurtos temos

1. Išmanieji laikrodžiai Apple Watch (atsiliepimai) Sukurta prieš: 5 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 4 mėn.
  2. Išmokos laukiantis antro vaiko, kai antrų metų išmokas gavo tėtis Sukurta prieš: 2 m. Paskutinis atsakymas prieš: 2 m.