Greitas grybų apkepas

Ingredientai: Pievagrybiai - 500 gramai, Marinuoti kelmučiai - 200 gramai, Grietinėlė - 200 gramai, Sviestas - 50 gramai, Fermentinis sūris - 150 gramai, Svogūnas - 1 vienetas, Žalumynai - 1 pundelis.

Apkepkite svieste grybus ir smulkintą svogūną. Supilkite grietinėlę ir troškinkite 5 min. Sudėkite grybus į kepimo indą, pabarstykite tarkuotu sūriu. Kepkite vidutinio karštumo orkaitėje apie 15 minučių. Papuoškite žalumynais ir patiekite.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.