Greitas pyragas su mėsa ir sūriu

Ingredientai: Kiaušiniai - 2 vienetai, Kefyras - 1 stiklinė, Kepimo milteliai arba soda - 0.5 arbatinio šaukštelio, Miltai - 1 stiklinė, Sūris - 200 gramai, Mėsa - 200 gramai, Druska - 0.5 arbatinio šaukštelio.

Kiaušinius išplakite su druska ir kepimo milteliais, supilkite kefyrą. Viską gerai išmaišykite. Įmaišykite miltus. Tešla turi būti kaip sklindžiams. Sūrį stambiai sutarkuokite, mėsą (rūkytą, virtą arba keptą) supjaustykite kubeliais. Susmulkinkite žalumynus. Viską sumaišykite, supilkite į riebalais išteptą formą ir kepkite vidutinio karštumo orkaitėje 30-40 min.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.