Greitas pyragas su slyvomis

Ingredientai: Miltai - 2 stiklinės, Kiaušiniai - 2 vienetai, Cukrus - 1 stiklinė, Pienas - 100 mililitrų, Sviestas - 100 gramų, Kepimo milteliai - 1 arbatinis šaukštelis, Vanilinis cukrus - 1 arbatinis šaukštelis, Slyvos - 10 vienetų.

Truputį sviesto atidėkite formai patepti. Likusį sviestą išlydykite. Kiaušinius išplakite su cukrumi ir vaniliniu cukrumi, tuomet tebeplakant, po truputį supilkite išlydytą ir kiek atvėsusį sviestą (jis neturi būti karštas, nes sutrauks kiaušinius). Supilkite pieną ir dar kartą perplakite. Miltus sumaišykite su kepimo milteliais, persijokite. Miltus dalimis, gerai permaišant sumaišykite su plakiniu. Slyvas nuplaukite, nudžiovinkite, perpjaukite pusiau, išimkite kauliukus. Kepimo formą patepkite sviestu, supilkite tešlą, ant viršaus išdėliokite slyvų puseles. Kepkite iki 180C įkaitintoje orkaitėje apie valandą. Jeigu turimos slyvos rūgščios, tai iškeptą pyragą galima pabarstyti cukraus pudra arba jį tiekti su ledais. Greitai paruošiamas, labai paprastas pyragas. Slyvas galima pakeisti kitomis uogomis ar vaisiais.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.