Greitas pyragas su slyvomis

Ingredientai: Miltai - 2 stiklinės, Kiaušiniai - 2 vienetai, Cukrus - 1 stiklinė, Pienas - 100 mililitrų, Sviestas - 100 gramų, Kepimo milteliai - 1 arbatinis šaukštelis, Vanilinis cukrus - 1 arbatinis šaukštelis, Slyvos - 10 vienetų.

Truputį sviesto atidėkite formai patepti. Likusį sviestą išlydykite. Kiaušinius išplakite su cukrumi ir vaniliniu cukrumi, tuomet tebeplakant, po truputį supilkite išlydytą ir kiek atvėsusį sviestą (jis neturi būti karštas, nes sutrauks kiaušinius). Supilkite pieną ir dar kartą perplakite. Miltus sumaišykite su kepimo milteliais, persijokite. Miltus dalimis, gerai permaišant sumaišykite su plakiniu. Slyvas nuplaukite, nudžiovinkite, perpjaukite pusiau, išimkite kauliukus. Kepimo formą patepkite sviestu, supilkite tešlą, ant viršaus išdėliokite slyvų puseles. Kepkite iki 180C įkaitintoje orkaitėje apie valandą. Jeigu turimos slyvos rūgščios, tai iškeptą pyragą galima pabarstyti cukraus pudra arba jį tiekti su ledais. Greitai paruošiamas, labai paprastas pyragas. Slyvas galima pakeisti kitomis uogomis ar vaisiais.

Susiję straipsniai

Vištienos suktinukai su kumpiu ir sūriu „Cordon Bleu“

Skanutėliai vištienos suktinukai „Cordon Bleu“ su kumpiu ir tįstančiu sūriu tiks tiek ypatingesniems pietums ar vakarienei, tiek ir šventiniam stalui.

Varškėtukai su cukinija

Įprasti cukinijų blyneliai nusibodo, o reikia sunaudoti užsilikusią cukiniją? Siūlome išsikepti varškėtukų su cukinija!

Pačios skaniausios ir paprasčiausios varškės spurgytės

Pačios jaukiausios, puriausios ir skaniausios, tiesiog neatsivalgomos varškės spurgytės!